به دانفوس ایران خوش آمدید

درباره دانفوس ایران

مجموعه دانفوس ایران از سال 1392 با هدف شکستن انحصار و فروش تجهیزات و خدمات پس از فروش و دیگر خدمات حرفه ای برای مشتریان شرکت و تمام مردم ایران تاسیس شده است.

سرمایش بخشی اساسی از جامعه مدرن ما است و انتظار می رود به دلیل رشد جمعیت ، افزایش درآمد ، گرم شدن کره زمین و شهرنشینی ، نیاز به سرمایش به سرعت افزایش یابد. در دستگاه های خنک کننده  ما متعهد هستیم که کنترل خنک سازی را به روشی پایدار فراهم کنیم ، تأثیرات خنک کننده محیطی را به حداقل ممکن برسانیم و اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDG) را تحقق بخشیم.

ما مهندسی و توسعه فن آوری های خنک کننده ، که دارای صرفه جویی در   مصرف    انرژی هستند ، استفاده از مبردهای طبیعی را تشویق می کنند ، به کاهش انتشار کلی کمک می کنند و همچنین تأثیر خنک کننده در گرم شدن کره زمین را به حداقل می رسانند. زنجیره های پایدار سرد و سوپرمارکت های دارای مصرف انرژی ، غذای بیشتری را به میز می آورند و از این طریق به کاهش اثر کربن در اثر اتلاف مواد غذایی و هدر رفتن آن کمک می کنند.

راه حل های کنترل الکترونیک   دانفوس  نیز در  انتقال  انرژی نقش دارند. ما برای ادغام  انرژی های تجدید پذیر  بیشتر و کربن زدایی سیستم انرژی   خود ، که به  انعطاف  پذیری  بیشتر  و ساختمانهای آماده پاسخ به تقاضا نیاز دارد ، کار می کنیم. با ترکیب تخصص ما در برنامه های گرمایش و سرمایش ، ما در حال توسعه راه حل های نوآورانه ذخیره انرژی ، مانند سوپرمارکت متصل و فروشگاه هوشمند دانفوس هستیم.

با طیف گسترده ای از محصولات و راه حل ها که شامل کمپرسورها ، شیرآلات ، سنسورها ، قطعات الکترونیکی ، پمپ ها ، مبدل های  حرارتی  و   کمپرسور ها  ،  از  جمله   کمپرسور سانتریفیوژ بدون روغن  پیشگام  ما ، به مشتریان خود کمک می کنیم تا بهره وری و  پایداری انرژی را در اولویت اول قرار دهند مهندسی فردا با هم و به امید روزی که ایران را آباد تر کنیم.